Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
01
dubna

Brick Republic

PVA EXPO PRAHA

zpět na výpis akcí
 

5. ročník největší interaktivní výstavy modelů z 15.000.000 LEGO kostek.

Začátek:01. 04. 17
Konec:30. 06. 17
Cena:350 Kč
Čas:09:00 - 20:00
Kategorie: pro děti|S tatínkem

Objevte zemi, kde je všechno možné. Interaktivní výstava z 15.000.000 LEGO kostek na ploše 2.000 m2 nabízí hned 10 zábavných distriktů. 

Prozkoumejte HISTORY district s jeho miniaturami nejnavštěvovanějších českých památek, jako je například zámek Lednice, hrad Karlštejn nebo katedrála sv. Víta. Pokud jste více milovníkem moderní architektury, potěší vás MODERN district, kde můžete obdivovat Kaplického knihovnu, pražský Tančící dům či mnoho dalších světových památek. Dětští návštěvníci jistě ocení BRICK EXPRESS district, po kterém jezdí přes 30 metrů dlouhý vláček. Spočítáte všechny jeho vagóny? Motůrky, písty a modely na ovládání představí TECHNIC district. Proleťte se s dráčkem Bezzubkou, zazávoďte si v autech nebo prozkoumejte vojenskou techniku ze 2. světové války. Záře reflektorů, klapka, kamera… akce, ve FILM district potkáte známé filmové hrdiny i scény. Pohrát si a vyřádit se můžete v PLAYZONE district, kde na vás čeká více jak milion kostek ke stavění. V GAMEZONE district pak můžete otestovat nejen nové LEGO „gamesy“. 

Unavení? Vychutnejte si šálek něčeho dobrého v Brick Café, nebo shlédněte film v Brick Cinema. Projděte celnicí a staňte se jedním z nás, BRICK REPUBLIC nabírá nové občany!

Otevřeno denně 9 – 20 hodin

PVA EXPO PRAHA
Tel:
Beranových 667
Praha 9, 199 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: