Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
05
února

Kašpárek v pekle

Říše loutek

zpět na výpis akcí
 

Princezna Majdalenka se omylem dostane do pekla.

Datum:05. 02. 17
Čas:14:00 - 15:10
Kategorie: pro děti|Divadlo

Loutky a výprava: Bohumír Koubek

Hudba: Vadim Petrov

Režie: Josef Pikner

O hře

Princezna Majdalenka se omylem dostane do pekla. Kašpárek, vždy připraven přispěchat na pomoc každému, kdo je v nebezpečí, se se svým kamarádem Honzou vydá princeznu osvobodit. Přijďte se podívat, jestli se našim odvážným hrdinům s pomocí chytrosti podaří nad všemi čerty vyzrát a jak to všechno dopadne.

O autorech

Jiří Žáček (*1945) je známý český spisovatel a básník. Jeho tvorba je plná humoru a krásné češtiny. Významnou část své práce věnoval dětem, například slabikář, básničky, říkanky a pohádky. Vadim Petrov (*1932) je významný hudební skladatel, klavírista a pedagog. Nejznámější je jeho hudba pro film, divadlo a televizní pohádky nebo večerníčky. Bohumír Koubek, akademický sochař (*1931) je výtvarníkem, řezbářem, scénografem, loutkohercem a režisérem, tvůrcem mnoha krásných loutek. Jako dlouholetý člen divadla Říše loutek byl i jeho uměleckým vedoucím v letech 1957 až 1971.

 

Říše loutek
Tel: 222 324 565
Žatecká 1
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Dáte si máslový, čokoládový, pistáciový nebo zbrusu nový citronový? A co takhle rovnou všechny! Janečkův věnečkový boutique má otevřeno každý všední den od 11 do 18 hodin.

Doporučujeme vyzkoušet: