Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & aktuální info o akcích v Praze

Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální info u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

05
července

Netradiční historický jarmark z Bassana del Grappa

Italský kulturní institut Praha

zpět na výpis akcí
 

Netradiční jarmark, který simuluje italské lidové obyčeje ze začátku 20. století.

Začátek:05. 07. 14
Konec:06. 07. 14
Čas:17:00 - 19:00
Kategorie: zábava|zábava - ostatní

Folklorní skupina, putovní muzeum, pouliční divadlo - Le Arti per Via - směsice toho všeho. To vše reprezentuje léta hledání správného vybavení, kostýmů, pokřiků, gest, popěvků, správného zvládnutí různých řemesel. Jde o živý spektákl s více než 40 postavami, které představuje 55 figurantů. Věrná historická a filologická rekonstrukce pracovního dne, který začíná „pročesáváním“ ulice dům od domu za prací (průvod) a pokračuje napodobením jarmarku na starém rynku, který ožívá před okouzlenýma očima diváků. Naprosto dokonalá historická replika, muzeum ožívající uprostřed davu.

Pořadatelé: Italský kulturní institut v Praze a Velvyslanectví Italské republiky v Praze ve spolupráci s Městskou částí Praha 1, Krajem Benátsko, Městským úřadem v Bassano del Grappa a VÚB Bankou INTESA SANPAOLO.

Italský kulturní ins...
Tel: 257090681
Ovocný trh
Praha 1
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Nové chutě, vůně, záliby nebo inspiraci do šatníku můžete objevovat v desítce nových podniků, které se pro vás otevřely v srpnu 2020.

Doporučujeme vyzkoušet: