Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
 
Tip

Největší volnočasový festival ve střední Evropě!

Datum:14. 09. 13
Čas:11:00 - 23:59
Kategorie: zábava|zábava - ostatní, sport| ostatní, poznání| veletrhy, ostatní

Ladronkafest je největší volnočasový festival ve střední Evropě, jehož cílem je představit a nabídnout mladým lidem možnosti kvalitního trávení volného času.
 
Festival spojuje sport, kulturu, hudbu, umění, adrenalin, show a zábavu.
 
V prostoru akce se mohou návštěvníci zapojit do všech aktivit a na vlastní kůži si vyzkoušet nejrůznější sporty, kreativní workshopy, zúčastnit se prezentací zajímavých organizací, soutěžit o skvělé ceny atd.
 
Souběžně s tím probíhá atraktivní kulturně zábavný program (koncerty, DJ's, breakdance...) a nabité exhibice extrémních sportů (u rampa, funbox, parkour ...).
 
Ladronkafest se koná už dvanáctým rokem a za jeho úspěšnou existenci jím již prošli stovky organizací a účinkujících a desetitisíce návštěvníků.
 
Vstup a všechny aktivity jsou ZDARMA.

 

Městská část Praha 6
Tel: 220189111
park Ladronka
Praha 6, 160 52
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: