Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
04
prosince

Výstava fotografií Josefa Vrážela v Českém rozhlase

Charita Česká republika

zpět na výpis akcí
 

V Galerii Vinohradská 12 probíhá výstava černobílých fotografií Josefa Vrážela, které zachycují útržky z koledování na Valašsku při Tříkrálové sbírce.

Začátek:04. 12. 23
Konec:05. 01. 24
Cena:Zdarma
Čas:12:00 - 18:00
Kategorie: kultura|galerie, vizuální umění

Fotografie vznikaly mezi lety 2016 a 2023. Autor snímků dokumentoval cestu koledníků nádherným valašským krajem při žehnání domovů rozptýlených mezi kopci a údolími. 

Soubor fotografií vznikal ve spolupráci s Charitou Nový Hrozenkov a Josefu Vráželovi se v něm podařilo zachytit nejen vizuální krásu, ale i hluboký duchovní rozměr Tříkrálové sbírky. Každá fotografie vypráví jedinečný příběh, který je zároveň nostalgickou připomínkou tradičního lidového života v kulisách moderního světa.

Výstava bude přístupná veřejnosti každý čtvrtek od 12 do 18 hodin. Pro větší skupiny je možné individuálně domluvit jiný termín. Vstup je zdarma. 

 

Český rozhlas
Tel: 296 243 330
Vinohradská 12
Praha 2, 120 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: