Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
10
prosince

Vánoční neděle v Galerii Butovice

Galerie Butovice

zpět na výpis akcí
 

Druhou adventní neděli, tedy 10. prosince, se od 14 hodin stane z obchodního centra Galerie Butovice tvořivá vánoční základna.

Datum:10. 12. 23
Cena:Zdarma
Čas:14:00 - 18:00
Kategorie: zábava|zábava - ostatní

Budeme tvořit, soutěžit o hodnotné ceny, ale hlavně se bavit.
Zatímco uvnitř Galerie Butovice bude připraven vánoční program kouzelníka Jakuba Koutského, jehož vystoupení je vždy veselé a interaktivní, před obchodním centrem se návštěvníci mohou těšit na živý Betlém, který budou tvořit vedle šesti herců a hereček v kostýmech i živá zvířátka.

Pro děti je také připraven vánoční doprovodný program s názvem „Tovaryšské zkoušky Ježíškova pomocníka“, během kterých si mohou vyzkoušet tradiční umělecká řemesla a další aktivity. Pokud splní všechny úkoly, získají tzv. Tovaryšský list.

Přijďte se s námi naladit na vánoční atmosféru, budeme se na vás těšit.  Vstup je zdarma.

Galerie Butovice
Tel: 234 141 004
Radlická 117
Praha 5, 158 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: