Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
07
října

Banán Fest 2023: Vietnamský kulturní festival

Kampus Hybernská

zpět na výpis akcí
 

Zažijte kousek vietnamské kultury. Zažijte festival Trung Thu.

Datum:07. 10. 23
Cena:200 Kč
Čas:15:00 - 22:00
Kategorie: kultura|ostatní

Zažijte jeden den jako Vietnamec*ka – zažijte Malou Hanoj v centru Prahy na pátém ročníku Banán festu. Přijďte 7. 10. 2023 do Kampusu Hybernská, který se promění s oslavami “Trung Thu” (volně přeloženo Svátek středu podzimu).

Představte si atmosféru svítících lampionů, dětského smíchu a bohatého gastronomického zážitku – to vše pro vás připravujeme na festivalu vietnamské kultury. Seznámíte se s naší bohatou kulturou a tradicemi z pohledu druhé generace Vietnamců tzv. "banánových dětí"

Připravili jsme pro vás pestrý program, který zahrnuje jídlo, taneční vystoupení, přednášky, panelové diskuze a interaktivní workshopy. 

Ochutnejte s námi tradiční vietnamské pokrmy, například měsíční koláček, který je spojený s tímto svátkem. Objevte s námi kouzlo tradičních tanců a hudby, přijďte si vyzkoušet malování lampionů nebo figurek na různých workshopech nebo poslechnout zajímavé diskuze s odborníky*cemi a představiteli*kami z řad druhé generace Vietnamců*ek, tzv. banánových dětí.

Program: budeme postupně odkrývat. Můžete se těšit, jak proměníme celý prostor kampusu na Malou Hanoj.

Nezapomeňte proto přijít na Banán fest s otevřenou myslí a odcházejte obohaceni o zkušenosti a zážitky.  Užijte si Vietnam očima druhé generace. 

Sledujte naše sociální sítě v sekci  “Diskuze” pro více informací o programu a vystupujících.

Chcete se podílet na festivalu? Napište nám, každá pomocná ruka je vítána. Odměna vás nemine!

Rychlé info:

Kdy? Sobota 7.10. 2023

Kde? Kampus Hybernská (Hybernská 4, Praha 1 Metro B: Náměstí Republiky)

V kolik? od 15-22:00 (program oficiálně končí v 21:00)

Vstupné? Vstupenky můžete zakoupit přes GoOut

Kampus Hybernská
Tel:
Hybernská 4
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: