Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
06
srpna

Letní kino + tančírna: Hříšný tanec

Sunset Cinema Prague - letní kino

zpět na výpis akcí
 

V 15:00 se z kino-střechy stane taneční parket. Po tancích si v 18:30 účastníci odpočinou u filmu Hříšný tanec.

Datum:06. 08. 22
Cena:250 Kč
Čas:15:00 - 21:00
Kategorie: kultura|kina, zábava| zábava - ostatní

I ten, kdo v životě nestál na parketu, si tento večer užije. 6. srpna 15:00 se z kino-střechy stane taneční parket, kde se pod vedením profíků ze studia moderních tanců New Vibe roztančí i ti největší kliďasové. Po tancích si v 18:30 účastníci odpočinou u filmu Hříšný tanec.

Hříšný tanec

Oscarová píseň, energické hudební koláže a výtečná choreografie tanečních čísel. Frances, přezdívaná Baby, tráví s rodiči léto v hotelu pro movitější hosty. Tady se poslušná dcera seznámí nejen s divokým rytmem tance, který je konzervativními hosty považován za hříšný, ale také s tanečním instruktorem Johnnym Castlem. Začnou intenzivně trénovat a společné hodiny tance je natolik sblíží, že jejich vztah přeroste v lásku. Opravdovost citů však musí projít řadou těžkých zkoušek nejen na parketu, ale především v ovzduší konzervativní morálky, která jejich vztahu nepřeje.

Sunset Cinema Prague...
Tel: 737 316 542
Na Pankráci 86
Praha, 14000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: