Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
 

Vyrazte si na pohodový večer na Výstaviště a přijďte v pondělí 8. srpna k baru Džungle BKAO kde si poslechnete pětičlennou formaci Hard to Frame.

Datum:08. 08. 22
Cena:Zdarma
Čas:20:00 - 21:30
Kategorie: kultura|koncerty, hudba zábava|

Kapelu Hard to Frame formuje náklonnost k elektronickým tanečním stylům, inspirací je pro ně dubstep, drum and bass nebo jazz. Touha hrát tyto styly naživo, kombinovat je s ostatními žánry a propojovat nástroje akustické s nástroji elektronickými se pak promítla do nezaměnitelného zvuku kapely. Poslechněte si je naživo i vy. Vstup je zcela zdarma.
Nejlépe se k nám dostanete od tramvaje parkem Stromovka a vstupem u Bruselské brány, nebo u Bistra No.2. Vezměte s sebou svoje děti i čtyčnohé mazlíčky, nebo klidně spojte koncert i s piknikem.

Výstaviště Praha
Tel:
Výstaviště 67
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: