Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
02
září

Letní kino na Mariánském náměstí

MFF 3Kino

zpět na výpis akcí
 

V rámci Festivalu středoevropského filmu budete moci na Mariánském náměstí zhlédnout po tři večery projekce evropkých snímků.

Začátek:02. 09. 21
Konec:04. 09. 21
Cena:Zdarma
Čas:19:30 - 23:00
Kategorie: kultura|kina zábava|

2.9. (od 19:30h) – Bobry
Komedie / Mysteriózní, Polsko, 2014, 95 min

Režie: Hubert Gotkowski, scénář: Hubert Gotkowski, Marcin Kabaj
"Bobry“ je název již neexistující punkové hudební skupiny. Vydala jedno demo, poté se rozpadla a všichni členové pomalu přestali snít o hudbě a velké kariéře. Martin se právě vrací z Irska a s potupným pocitem prohry se rozhodne svůj život ukončit. V sebevraždě mu však zabrání jedna náhodná událost...

3.9. (od 19:30h) – Tvář
Drama / Komedie, Polsko, 2018, 91 min

Režie: Małgorzata Szumowska scénář: Małgorzata Szumowska, Michał Englert
Jacek miluje heavy metal, svoji holku, malé auto a svého psa. Pracuje na staveništi, kde má vyrůst nejvyšší socha Ježíše na světě. Když jej nečekaně zmrzačí tragická nehoda, obrátí se k němu oči celé země – Jacek se totiž stane prvním občanem Polska, který podstoupí transplantaci obličeje.

4.9. (od 19:30h) – Maraton krátkých filmů
3+3 krátké filmy od talentovaných tvůrců z Polska a Česka, uzavřou letní sezónu kina na Mariánském náměstí.


Projekce jsou zdarma. Večerní posezení bude mít výjimečnou atmosféru i tím, že půjde o tzv. tiché kino. Diváci dostanou sluchátka, takže získají perfektní zvuk a projekce tím pádem nezpůsobí hluk svému okolí. Akci pořádají tvůrci filmového festivalu 3KinoFest ve spolupráci s Městskou knihovnou v Praze. V případě špatného počasí se akce přesouvá do kinosálu v Městské knihovně.
Prosíme o dodržování aktuálních protiepidemických opatření.

MFF 3Kino
Tel: +420 739334574
Mariánské náměstí
Praha 8-Florenc, 11000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Pokud vám je zima, vyrazte se ohřát. Sauna vás nejen zahřeje, ale zlepší i váš krevní oběh, postará se o detoxikaci organismu a získáte díky ní větší imunitu. A to se může hodit!

Doporučujeme vyzkoušet: