Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
24
září

Vinobraní na náplavce

Náplavka

zpět na výpis akcí
 
Tip

Náplavka mezi železničním mostem a Vyšehradskou skálou se opět promění na vinnou stezku, kterou můžete projít ovíněni s oroseným pohárkem v ruce.

Začátek:24. 09. 21
Konec:25. 09. 21
Cena:100 Kč
Čas:14:00 - 22:00
Kategorie: gastro|vinárny, festivaly

Degustujeme ta nejlepší vína z jižní Moravy v přátelském souznění se zahraniční tvorbou. Můžete porovnat kvalitu našich vín se světem. Zveme Vás na oslavu babího léta, vína, a hlavně zdraví a pohody. Nenechte si ujít již tradiční burčákový pochod náplavkou.

Prezentujeme malé rodinné vinaře nejen z jižní Moravy, ale i z oblasti starého a nového světa, jejichž produkci běžně neochutnáte. Co vinař a co láhev to originál. Klademe důraz na minimální produkci výroby, kde vinař uzavírá do lahve nejen víno, ale i své srdce. K degustaci hraje příjemná živá hudba a zážitek dotváří moderní gastronomie a tematické soutěže na podiu.

Víno, ale i burčák rozléváme výhradně do skla opatřeného naším logem. Degustační sklenička bude k zakoupení pouze na místě za 100 Kč. Část výdělku z degustačních skleniček poputuje na jižní Moravu do oblastí zasažených tornádem.

Náplavka
Tel: 222 013 618
Rašínovo nábřeží
Praha 2, 12000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Pokud vám je zima, vyrazte se ohřát. Sauna vás nejen zahřeje, ale zlepší i váš krevní oběh, postará se o detoxikaci organismu a získáte díky ní větší imunitu. A to se může hodit!

Doporučujeme vyzkoušet: