Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
25
července

Swap v Pokojích i pod letním nebem

Z pokoje do pokoje

zpět na výpis akcí
 

Přijďte vyměnit letní kousky oblečení, knihy, potřeby do domácnosti či šperky.

Začátek:25. 07. 20
Konec:26. 07. 20
Cena:100 Kč
Čas:10:00 - 19:00
Kategorie: lifestyle|Nakupování, Beauty, Móda

POZOR

Akce je v sobotu i v neděli 10:00-13:30,  14:00-18:00 a tentokrát je NUTNÉ vybrat den a časové pásmo zde https://forms.gle/Tm17axVtUQVZwbyT7 . Budeme tak schopny regulovat počet účastníků na akci a dodržet vládní opatření.  

SOBOTNÍ DIVADÝLKO PRO DĚTI ve 15h : 

DIVADLO 100 OPIC

JÍDLO A PITÍ

O jídlo a pití se postará kavárna Bar/ák 

JAK SWAP FUNGUJE
Přinesete (ale není to podmínkou) oblečení, doplňky, bižuterii, menší potřeby a předměty do domácnosti, můžete i pokojové rostliny ) a odnést (také není podmínkou) si můžete cokoliv, co potřebujete či se vám líbí.

Prosím, přineste jen co unesete , max 2 tašky. Dbejte na výběr věcí, spíše přineste méně v lepší kvalitě. Přineste pouze věci, které nepotřebují zásadní opravu a jsou kompletní, vyprané či umyté. Tímto společně zajistíme dobrou kvalitu věcí na swapu a příjemnější swapování.

Swap alias výměna věcí je narůstajícím trendem a alternativou k nákupu. Způsob, který jednou okusíte a dostane se Vám pod kůži.

Z pokoje do pokoje
Tel: 724816530
Za Poříčskou branou 7
Praha 8
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: