Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
02
ledna

Escape game Titanic

endorfin.cz

zpět na výpis akcí
 

Vracíte se do roku 1922 a jste pasažéry legendární lodě Titanic, která se potápí! Uniknete ze strojovny anebo klesnete pod hladinu ledového oceánu?

Začátek:02. 01. 19
Konec:31. 12. 19
Cena:od 1 300 Kč
Čas:10:00 - 22:00
Kategorie: zábava|zábavní centra, zábava - ostatní

Jste pasažéry na Titanicu, který bohužel narazil do ledovce a potápí se v Atlantickém oceánu mezi kusy ledových ker. Jste uvězněni ve spodní části u motoru a cesta na palubu je uzamčena. Máte hodinu na záchranu  svého života.

Úniková hra Titanic je:

• Ideální pro rodiny a jako poznávací zážitek pro děti, zábavnou formou si můžete rozšířit obzory o této historické události.

• Oblíbena také na neobvyklé romantické schůzky pro dva. (Slavný příběh lásky DiCaprio a Kate podkreslí nezapomenutelné setkání…)

Speciální nabídka pro páry, která zpestří vaše rande.

Hra Titanic + láhev vína nebo 2 koktejly + 5 fotek za speciální cenu.

 

ENG:

You hit an iceberg and your ship is sinking in the middle of the Atlantic, among floating ice. You are trapped in the engine room and the way up to the deck is locked. You have an hour to save your life.

The escape game Titanic is:

• Ideal for families and as a learning experience for children, you can expand your horizons of this historical moment.

• Also popular for unusual romantic date for two. (The famous love story of DiCaprio and Kate makes an unforgettable your date …)

A special offer for couples that will make your date much more varied.

Offer for couples to make your date special! Escape game Titanic + bottle of wine or 2 cocktails + 5 photos for special price.

 

Endorfin
Tel: 725944311
Petrohradská 216/3
Praha 10, Vršovice, 101 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Doporučujeme vyzkoušet: