Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
 

A přece koncert bude!

Datum:30. 06. 12
Čas:18:30 - 22:00
Kategorie: zábava|party a kluby

Britská kapela Hadouken, která měl být 30.června jedním z headlinerů zkrachovalého Prague City Festivalu, vystoupí v Praze v původním termínu! Díky společnému úsilí Rock for People, D Smack U Promotion a Lucerna Music Baru, se podařili koncert Hadouken zachránit a splnit sen mnoha jejich natěšených fanoušků.

Koncert se uskuteční v Lucerna Music Baru 30.června od 18:30, kdy se otevře klub, aby ve 20:00 kapela nastoupila na pódium. Prvníc 100 fanoušků, kteří si vstupenku na koncert zakoupí na předprodejním portále Ticketsforpeople a bude mít zároveň zakoupenou platnou vstupenku na letošní festival Rock for People, zaplatí za vstupenku na koncert Hadouken pouhých 200,- Kč, zbývající vstupenky budou k dispozici za 300,- Kč + poplatky. V pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku.

Lucerna Music Bar
Tel: 224215957
Vodičkova 36
Praha 1, 10000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: