Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
26
října

4 + 4 dny v pohybu

Čtyři dny o.s.

zpět na výpis akcí
 

17.mezinárodní festival současného umění.

Začátek:26. 10. 12
Konec:03. 11. 12
Čas:12:00 - 20:00
Kategorie: kultura|divadla, koncerty, ostatní, sport| tanec

Od 26. října do 3. listopadu Praha ožije inovativními, progresivními i provokativními uměleckými projekty, ať už jde o divadelní a taneční představení, happeningy, výstavy, instalace, projekce či videoart.

V rámci festivalu vystoupí soubory a umělci z Izraele, Polska, Německa, Francie, Belgie, USA a Slovenska.

Vystoupení budou probíhat v prostorách Divadla Archa, La Fabriky, Studia Alta, divadla Alfred ve dvoře a v Experimentálním prostoru NoD Roxy


Výrazný prostor v rámci festivalu dostane současný zahraniční tanec. Tanečně-divadelní program doplní druhá část s názvem Místa činu, která se zaměřuje na současné výtvarné umění, site-specific projekty, happeningy a hudbu. Jejím cílem je oživovat netradiční a nevyužívaný veřejný prostor uměním: nabízí nový pohled na místa, která stojí za pozornost, péči a starost. Místy činu jsou bývalé Ústředí lidové umělecké tvorby (ÚLUV) a pražská čtvrť Vršovice.

Program naleznete zde!

Čtyři dny o.s.
Tel: 224809116
Celetná 17
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: