Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
09
června

Avon pochod

Žluté lázně

zpět na výpis akcí
 
Tip

Díky lidské solidaritě se každoročně koná růžový Avon Pochod, kterého se účastní miliony lidí ve více než 50 zemích světa na důkaz podpory ženám s rakovinou prsu.

Datum:09. 06. 12
Čas:12:00 - 23:00
Kategorie: zábava|zábava - ostatní

I letos si společně projdeme trasu starobylou Prahou v růžových tričkách, abychom tak symbolicky zabojovali proti rakovině prsu.

START: 9. června ve 12.00 z parku Kampa

Na startu pro vás bude připraven zábavný program už od 10:00 - mimo jiné, zahraje hudební skupina Děda Mládek Illegal Band. Na strartu v parku Kampa si také můžete zakoupit trička.

CÍL: Žluté lázně

Vystoupí Anna K., Chinaski, David Deyl a další, pro nejmenší bude připraven dětský koutek s programem, budete mít možnost seznámit se s kosmetickými trendy pro letošní rok a zakoupit si produkty s růžovou stužkou. Moderuje Roman Vojtek.

TRASA: park Kampa (ul. U Sovových mlýnů) – Říční – Šeříková – Vítězná – most Legií - Masarykovo nábřeží, u Mánesa přechod na náplavku a po ní až na k Vyšehradu (Rašínovo nábřeží), skrz Vyšehradský tunel, Podolské nábřeží, areál Žlutých lázní

OBČERSTVOVACÍ STANICE: Na náplavce u Výtoně (pod historickými hodinami).

Délka: 4,5 km

Trasu zvládnou i rodiny s kočárky.

Do areálu Žlutých lázní mají přístup i psi.

Žluté lázně
Tel: 244463777
Podolské nábřeží 3/1184
Praha 4, 14000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: