Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Městská divadla pražská - Divadlo Rokoko

Praha 1, Václavské náměstí 38, 11000

zpět na výpis
Tip
 
Městská divadla pražská - Divadlo Rokoko

Divadlo Rokoko se nachází přímo na Václavském náměstí v pasáži Rokoko.

Telefon:224 217 113
Kategorie: kultura|divadla

Vybrat si můžete z celé řady žánrů. Uvidíte oceňovaná dramata (například Kdo se bojí Virginie Woolfové?). Pobavení vám mohou přinést komedie, například Noc bláznů, Kancl, připomenete si i klasická díla, jako je Strýček Váňa.

Na prknech Divadla Rokoko uvidíte Petra Štěpánka, Danu Batulkovou, Jitku Smutnou, Jiřího Hánu, Aleše Procházku a mnoho dalších.

Kromě toho máme pro vás připraveny i další akce. Pravidelně pro dámy pořádáme Dámskou jízdu, odpočinkový večer spojený s divadelním představením, po kterém následuje bohatý doprovodný program.

I divadlo může být vhodným místem pro seznámení. Ti, kteří hledají svého životního partnera, mají možnost ho nebo ji potkat během Představení pro nezadané. Divadelní představení spojené s bohatým doprovodným programem dává příležitost seznámit se i těm nejstydlivějším.

Vstupenky si můžete rezervovat online na www.MestskaDivadlaPrazska.cz nebo si je zakoupit na pokladnách divadel ABC a Rokoko.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Václavské náměstí 38
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

V metropoli najdete únikové hry velmi dobré, průměrné, ale bohužel i špatné. První únikovka otevřela v Praze přibližně před dvěma lety. Dnes najdete ve městě více než 100 únikových her. Vybrali jsme ty nejzajímavější.

Doporučujeme vyzkoušet: