Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Screenshot

Praha, Petrské náměstí, 110 00

zpět na výpis
 
Screenshot

Do Screenshotu se nechodí jen kvůli filmovým projekcím, ale také také kvůli atmosféře, výjimečné společnosti a unikátnímu baru.

Telefon:776 586 632
Kategorie: kultura|galerie, kina, ostatnízábava|gastro|bary a pivnice

Screenshot na Petrském náměstí je univerzálním prostorem pro znalce skvělých filmů a nabízí atmosféru čistého a útulného uměleckého prostoru s profesionální tvorbou filmových programů a vysoce kvalitní zvukovou a video produkcí.
Před projekcemi a po nich si mohou hosté vychutnat nabídku výjimečného koktejlového baru, využít zdejší knihovnu nebo si užít prohlídku některé z četných výstav. Kapacita prostoru je až 120 hostů. Prostor Screenshot je otevřen pro místní a mezinárodní vizuální umělce.

Petrské náměstí
Praha, 110 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Do Chorvatska se vám nechce a jinam k moři se letos nedostanete? Přestaňte ronit slzy, vlastní malé moře si doma v paneláku stejně nevypláčete, a vyrazte radši na koupaliště.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!

Doporučujeme vyzkoušet: