Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Waf-Waf (IPák Praha)

Praha 2, Bělehradská 289/67, 120 00

zpět na výpis
Tip
 
Waf-Waf (IPák Praha)

Unikátní franchisový koncept se zaměřením na vafle a palačinky s rozšířením o milkshakes, fresh-juices, domácí čaj a ostatní doplňkový sortiment.

Kategorie: gastro|restaurace

V roce 2016 se v našich hlavách zrodila myšlenka, směřující k založení unikátního franchisového konceptu se zaměřením na vafle a palačinky s rozšířením o milkshakes, fresh-juices, domácí čaj a ostatní doplňkový sortiment.

Celý koncept jsme následně po necelých 15 měsících tvrdé práce, proměnili v realitu, když jsme otevřeli první provozovnu v ulici Milady Horákové 52 na Praze 7. Waf-Waf a produkty samotné se pak i díky propracovanému marketingu staly již po několika dnech hitem jak mezi veřejností tak i na sociálních sítích. Právě proto se návštěvnost těší tak vysoké úrovně.

Naše viralita a jedinečnost spočívá v kombinaci pojetí výběru daných palačinek a vaflí, kdy je možné tyto věci poskládat dle své vlastní volby z více než 50 přísad a také zdobení, které se vymyká zaběhlým celosvětovým standartům. Jako další take nabízíme menu výhradně z vlastních originálních sladkých a slaných receptů, na kterých se podíleli přední čeští a take chorvatší šéfkuchaři. Díky ním se bude také kvartálně obměňovat a my můžeme přinést naším zákazníkům jedinečný nový zážitek.

V létě 2018 se otevřela druhá pobočka Waf IPák na adrese Bělěhradská 67 a Waf Waf se rozšiřuje dál

Bělehradská 289/67
Praha 2, 120 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

V parku, na dvoře, v prostorách bývalého Lihovaru, v centru metropole i dál od řeky... Tam všude a na mnoha dalších místech v Praze se letos promítají filmy pod širým nebem.

Doporučujeme vyzkoušet: