Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

Lekce jógy pod vedením Evy Rajlichové se konají v Národopisném muzeu každé úterý od 18:00.

Začátek:19. 03. 24
Konec:25. 06. 24
Cena:od 150 Kč
Čas:18:00 - 19:00
Kategorie: sport|jóga

Eva je certifikovaná instruktorka s dlouholetou praxí, působí v několika pražských studiích. V lekcích jógy pro širokou veřejnost se zaměřuje zejména na zlepšení držení těla, posílení hlubokého svalstva a práci s dechem. Využívá poznatků z fyzioterapie či restorativních stylů jógy. Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé – zkušenější mohou jít více do hloubky jednotlivých asán, méně pokročilým lektorka nabízí lehčí variantu.

Pravidelná jógová praxe dává modernímu člověku řadu benefitů, pomáhá se zklidněním, odbourává stres a úzkost. Blahodárný je i její vliv na mobilitu a flexibilitu celého těla. Představuje také vhodné kompenzační cvičení a má i pozitivní vliv na psychiku. S jógou je možné začít kdykoli bez ohledu na věk či předchozí sportovní zkušenosti.

Termín: každé úterý

S sebou je potřeba: podložka na cvičení a pohodlný oděv.

Cena: 150 Kč/lekce (60 minut) nebo 650 Kč při nákupu permanentky 5 lekcí

Přijít je možné na jednotlivou lekci či navštěvovat kurz jógy pravidelně.

Přihlásit se je možné prostřednictvím e-mailu: katerina.musilkova@nm.cz

Národopisné muzeum N...
Tel: 257 214 806
Kinského zahrada 98
Praha 5, 150 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: