Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
30
května

Den dětí na Vyšehradě

NKP Vyšehrad

zpět na výpis akcí
 

Národní kulturní památka Vyšehrad svým nejmenším návštěvníkům i letos na Den dětí nabízí program plný zábavy a překvapení.

Datum:30. 05. 24
Cena:od 130 Kč
Čas:10:00 - 18:00
Kategorie: pro děti|Kultura, Divadlo

Komorní sál na Purkrabství bude hostit několik divadelní představení a koncert na závěr. Venku bude zdarma přístupné loutkoviště. Na akce uvnitř je kvůli omezené kapacitě nutné zakoupit vstupenku. Program v parku před Purkrabstvím bude přístupný za dobrovolné vstupné. Tam si děti mohou užít například Loutkoviště.

DOPOLEDNÍ PROGRAM
Pojďte se podívat do naší zahrady. Jste vítáni! Posaďte se, ulehněte. Vše poklidně plyne a má svůj řád, vše má své místo a svůj rytmus. CHRAMST! Určitě? CHRAMST!! Co je ale potom tohle? CHRAMST CHRAMST!!! Něco nebo snad někdo převrací vše naruby. Nenechá list na listu. Zkáza?! Kdepak…protože nic není takové, jak na první pohled vypadá…
- 10.00 Chramst
- 11.30 Chramst
Komorní sál v Purkrabství. Pro děti od 18 měsíců. Jednotná cena vstupenky: 160 Kč. Tvůrčí tým: Koncept: Diana Čičmanová, Mirka Bělohlávková, Zuzana Vítková; Umělecká supervize: Alicja Morawska-Rubczak; Scena: Zuzana Vítková, Hudba: Marek Bělohlávek; Hrají: Diana Čičmanová, Mirka Bělohlávková

ODPOLEDNÍ DIVADELNÍ PROGRAM
- 14.30 Smolíček Smolný
Hudební pohádková variaci z malého březového domku s velkým Jelenem.
Komorní sál v Purkrabství, hraje divadlo: Pruhované panenky. Vstupné 130 Kč

DOPROVODNÝ PROGRAM
- 14:00 - 17:00 Loutkoviště: zdarma v parku před Purkrabstvím.
Loutkoviště =ˇLoutka + hriště. Loutkové hřiště. Pět originálních samostojných konstrukcí pro loutkové divadlo s různými kulisami a sadou loutek určených do veřejného prostoru otevřených ke hře a rozvíjení fantazie celé rodiny. Připomínka barokní tradice loutkových divadel, a zároveň nová forma interakce, prostor pro zábavu. Otevřená hra pro všechny děti s fantazií i rodiče bez ní. (další…)

KONCERT: 17.00 Koncert kapely Kůzle: komorní sál na Purkrabství. Vstupné 150 Kč
Kapela Kůzle pravidelně hraje koncerty nejen pro dětské publikum. Jedná se o šestičlenný hudební soubor ve složení od bicí soupravy, baskytary, elektrických a akustických kytar, dechových nástrojů a vokálů hrající autorské písně psané přímo pro soubor, ale i písničky z pohádek Divadélka Kůzle v kompletních aranžích.

 

 

 

 

Vyšehrad - Staré pur...
Tel: 241 410 348
V Pevnosti 159/5b
Praha 2, 12800
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: