Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
02
června

Dětský den

Žluté lázně

zpět na výpis akcí
 

DĚTSKÝ DEN ve Žlutých lázních - zábava i poznání pro celou rodinu!

Datum:02. 06. 24
Cena:Zdarma
Čas:12:30 - 18:00
Kategorie: pro děti|Zábava

V neděli 2.6. od 12:30 pro vás máme připravený bohatý program plný zábavy, poznání a nezapomenutelných zážitků. Od 13:00 až do 18:00 se můžete těšit na vystoupení šikovných dětí ze zájmových kroužků http://xn--krouky-6pb.cz/ 

A to není vše! Ve spolupráci s Policií ČR, Hasičským záchranným sborem a projektem Bezpečně u vody jsme pro vás nachystali akci, při které se hravou formou dozvíte, jak správně relaxovat u vody a co dělat v krizových situacích. 

Chybět nebude ani pestrý výběr osvěžujících nápojů a skvělého občerstvení, takže hlady a žízní rozhodně trpět nebudete.

Pokud nám to situace dovolí, možná k nám zavítá i opravdová HELIKOPTÉRA! Držte palce, ať nemusí řešit žádný zásah a přiletí nás do Žlutých lázní pozdravit.

Tak neváhejte a přijďte si užít nezapomenutelný den se svými nejbližšími. VSTUP je ZDARMA, úsměv na tváři dětí k nezaplacení! Těšíme se na vás! 

Označte v komentářích kamarády, se kterými byste k nám vyrazili. Sdílejte událost, ať o ní ví co nejvíc skvělých rodičů! 

PARTNEŘI AKCE: Decathlon, Hasiči Praha, Kroužky, Městská část Praha 4, Policie ČR, Rádio Praha, Bezpečně u vody 

Žluté lázně
Tel: 777404084
Podolské nábřeží 3/1184
Praha 4 - Podolí, 140 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: