Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
03
dubna

Procházka s Romanem na téma Prostituce, drogy a krádeže

Pragulic - Poznej Prahu jinak!

zpět na výpis akcí
 

Roman je milovník módy, žil don pod mostem ve stanu a přesto, že si prošel cestou děcáku, drog a prostituce, je to ten největší srandista a miláček.

Datum:03. 04. 24
Cena:300 Kč
Čas:18:00 - 20:00
Kategorie: poznání|po praze

Prostituce, krádeže, vězení, drogy, gay tématika a rasová diskriminace, o tom všem ví Roman své.

Nechte se vzít na noční procházku nechvalně známými místy dopravních uzlů kolem nádraží, kde se spí, fetuje, gambluje a šmelí. Potkáte známé figurky a lokální celebrity. Roman vám také ukáže, kde dříve bydlel pod mostem a kde lidé na ulici stále žijí. Bojíte se? Není čeho, pro mnoho lidí je tohle normální život.

Roman je ten nejmilejší průvodce, který by se pro druhé rozdal, a rád vám zodpoví všechny otázky, které vám vždycky vrtaly hlavou, ale neměli jste je komu položit. Nic pro něj není tabu, nemá žádnou autocenzuru a na vše s upřímností a humorem jemu vlastním odpovídá.

Mapa po Praze

Tato akce má více míst konání po Praze

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: