Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
13
února

Seznamka - Rychlé rande

Seznamovací večer Žwakovi

zpět na výpis akcí
 

Chystáme pro vás setkání, které si rádi vzpomenete, a z obyčejného večera uděláme nezapomenutelný zážitek.

Datum:13. 02. 24
Cena:od 590 Kč
Čas:19:00 - 20:30
Kategorie: lifestyle|Vztahy a sex

Nervozita tu nebude mít prostor, během hodiny a půl poznáte několik zajímavých lidí a sami si vyberete, komu dáte příležitost se s vámi blíže seznámit.

Na tom nejste, že jste sami - účastní se všichni, kdo hledají nové známosti. Po celou dobu akce je k dispozici moderátor nebo moderátorka, kteří vám rádi pomohou a celý večer koordinují. Během krátkých konverzací budete mít možnost poznat všechny účastníky. Sympatie se projeví během chvíle a následně si sami rozhodnete, s kým si vyměníte kontakt. My se postaráme o výměnu kontaktů, zajišťujeme diskrétnost a anonymitu, a vy se tak nevystavíte přímému odmítnutí tváří v tvář.

Kolik se nás sejde?
Počítejte s 8–10 protějšky. Po oficiální části večera je ideální příležitost posedět a povídat s těmi, kteří vám byli sympatičtí.

Určeno pro ženy ve věku 48 - 60 let a muže ve věku 55 - 62 let.

Seznamovací večer Žw...
Tel: +420 602 691 719
Novotel, Kateřinská 38
Praha 2, 12000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: