Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
20
března

Magie umění

Novoměstská radnice

zpět na výpis akcí

Výstava Spolku pražských výtvarných umělců.

Začátek:20. 03. 24
Konec:26. 04. 24
Cena:od 50 Kč
Čas:10:00 - 18:00
Kategorie: kultura|galerie

SPVU vznikl po rozpadu Svazu českých výtvarných umělců a Českého fondu výtvarného umění po roce 1990. Navazujeme na to dobré a smysluplné, jak z doby předcházející, tak na dobu první republiky. Smyslem naší činnosti je sdružovat a vystavovat demokraticky výtvarníky různých názorů a výtvarného cítění.

Našimi členy jsou malíři, sochaři a grafici, kteří zastupují všechny generace a téměř všechny výtvarné názory a směry, od zobrazení různých stupňů reality, až po čistou abstrakci. Zpodobňují figurální kompozice, zátiší i krajinu. Využívají tradiční i nové výtvarné techniky. Proto jsou naše instalace vždy divácky velmi zajímavé.

Nyní má náš spolek téměř padesát členů a ukázky z jejich tvorby naleznete na našich webových stránkách www.sdruzenimaliru.cz  a také v publikaci, která vyšla k třicátému výročí založení spolku. Máme za sebou desítky úspěšných výstav a doufáme, že tato bude patřit k těm nejlepším a bude se vám líbit.

Novoměstská radnice
Tel: 224 947 190
Karlovo náměstí 1/23
Praha 2, 120 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: