Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
22
července

Letní kino: Nikdy nevíš

Probuďme Nusle, z.s.

zpět na výpis akcí
 

Projekce tří filmů, které nahlíží do nitra lidí, jejichž smýšlení považuje většina společnosti za okrajová, přestože pro ně jsou životní otázkou.

Datum:22. 07. 21
Čas:20:30 - 22:00
Kategorie: kultura|kina

DOBRÉ ZPRÁVY (r. Ondřej Šálek) - Důchodce Petr Černý provozuje jednu z nejvlivnějších amatérských televizí, která dvakrát týdně vysílá „konspirační“ zprávy. Empatický portrét tak dává nahlédnout nejen za oponu tzv. fake news, ale i do příkopů rozdělené společnosti. NA OKRAJI (r. Barbora Chalupová) - Plochozemci jsou lidé, kteří ví, že země přece není kulatá, ale placatá. Co se stane, když je konspirátorům – kteří se této nálepce často brání – nasloucháno bez okamžitého odmítání a výsměchu, ukazuje tento krátký dokument. HOME SLEEP HOME (r. Adam Koloman Rybanský) - Na cestě nočním vlakem z Prahy do Budapešti se v lůžkovém kupé potkává nemluvný Standa s bodrým Bróňou. I když jsou to rozdílné povahy, láhev slivovice a stesk po vzdalující se domovině je nakonec sblíží.

Probuďme Nusle, z.s.
Tel: 607132487
Park Jezerka
Praha, 14000
Navigovat
MHD

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

V parku, na dvoře, v prostorách bývalého Lihovaru, v centru metropole i dál od řeky... Tam všude a na mnoha dalších místech v Praze se letos promítají filmy pod širým nebem.

Doporučujeme vyzkoušet: