Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

New York Café Prague

Praha, Senovážné náměstí 13, 140 00

zpět na výpis
Tip
     
New York Café Prague

Kavárna s čilým kulturním životem v nádherném historickém lobby hotelu Boscolo.

Telefon:776653759
Kategorie: gastro|kavárny

New York Café - Prague je pražskou pobočkou slavného New York Café Budapešť, kavárny v mnoha průvodcích prohlášené za nejkrásnejší na světě.

New York Café – Prague doplňuje 5tihvězdičkový servis hotelu Boscolo Prague a nabízí výjimečnou gastronomii a kavárenský zážitek s unikátní atmosférou. Šefkuchaři Radomír Benetka a Krisztián Pásztor zde připravují tradiční česká jídla, které ale dávají do širšího mezinárodního kontextu. Kvalita a šíře nabídky kávových specialit a dezertů je svého druhu jedinečná, a rozhodně tak stojí za ochutnání. V životě New York Café – Prague hraje důležitou roli kultura – návštěvníci si mohou vychutnat svoji porci zamilovaného jídla během pravidelných literárních, hudebních či jiných uměleckých akcí.

www.facebook.com/NYC.Prague

Senovážné náměstí 13
Praha, 140 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Každý den je dobrou záminkou pro trochu té zelené terapie. Proto jsme pro vás připravili několik tipů, kam vyrazit za zelení. Pokud jste pražští, budete je mít na dosah ruky.

Doporučujeme vyzkoušet: