Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

mamacoffee

Praha, Vodičkova 6, 11000

zpět na výpis
   
mamacoffee

Mamacoffee - káva s příběhem.

Telefon:+420773337309
Kategorie: gastro|kavárny

Mamacoffee je první pražírna Fairtrade kávy ve střední Evropě. Čerstvě pražená káva si zachovává, na rozdíl od dlouhodobě skladovaných balených káv, plnou chuť a výraznou vůni. Nabízíme řadu káv, především výběrové jedno druhové 100 % arabiky a vlastní kávové směsi.

Nová káva v naší nabídce: INDONESIA SUMATRA MANDHELLING RAJA GAYO.
Indonéské kávy zaujímají v celosvětovém hodnocení káv nejvyšší příčky. Jsme rádi, že vám jednu z nich můžeme nabídnout. Jedná se o kávu ze Sumaterského pohoří Gayo. Označení „Raja Gayo" se překládá jako „KRÁL KÁV Z POHOŘÍ GAYO". Mandhelling označuje etnikum, které se již tradičně věnuje pěstování kávy. Zrnka pochází z eko a Fairtrade certifikované kooperativy Permata Gayo Cooperative.Tato káva je chuťově vyvážená, zaujme vás PLNÝM TĚLEM a VYŠŠÍ OVOCNOU ACIDITOU. Mimo tropické ovoce v chuti rozpoznáte i tóny karamelu, mléčné čokolády a mandlí. V aroma ucítíte oříšky a karamel. Stupeň pražení kávy je světlý. Za 100 g této kávy v našich kavárnách zaplatíte 80 Kč.

DOBRÁ KÁVA NA CESTÁCH DÍKY AEROPRESSU
Během svých letních putování jistě ochutnáte kávu v mnoha příjemných kavárnách. Pokud se však chystáte mimo civilizaci a kávu si budete vařit sami, mohl by se vám hodit aeropress. Jedná se o jednoduchý plastový PŘÍSTROJ NA PŘÍPRAVU CHUTNÉ
FILTROVANÉ KÁVY. Jeho hlavní výhodu představuje nízká hmotnost,odolnost a malé rozměry. Pro co nejlepší chuť je dobré do batohu přibalit i zrnkovou kávu a ruční mlýnek. Zaberou minimum prostoru a vaše káva si uchová své aroma.
 
 
Provozovny:
 
Kavárna Jiřího z Poděbrad
náměstí Jiřího z Poděbrad 12, Praha 3
Rezervace: 773 656 958
 
Kavárna Pod Lipami
Čechova 1, Praha 7
Rezervace: 777 568 658
 
Korunní - Original Coffee
Korunní 46, Praha 2
Rezervace: 777 263 403
 
Krásovka - školicí centrum/training center
Krásova 37, Praha 3
 
Kavárna Londýnská
Londýnská 49, Praha 2
Rezervace: 773 263 333
 
Kavárna Vodičkova
Vodičkova 6, Praha 2
Rezervace: 773 337 309

Vodičkova 6
Praha, 11000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Připravte se na Dušičky, Halloween i Movember. Pak vám poradíme, kam zajít na svatomartinskou husu a kde oslavit 30 let svobody. A né-sé-m vám novinu, že na konci měsíce naplno vypukne vánoční šílenství.

Doporučujeme vyzkoušet: