Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Oh Deer Bakery Florenc

Praha 8, Sokolovská 17, 186 00

zpět na výpis
 
Oh Deer Bakery Florenc

Croblihy, káva a sladké pečivo dle denní nabídky.

Kategorie: gastro|gastro prodejny

Od one man show...

Když jsem v roce 2017 pověsil na hřebík práci v kanceláři, netušil jsem, že moje pokusy s croblihou budou mít obrovský úspěch.

Sociální sítě a osobní doporučení těch, co ji ochutnali udělaly svoje a crobliha začala dobývat českou gastro scénu. Od doby, kdy jsem vstával ve dvě ráno, připravoval těsto, smažil, zdobil, a pak i sám prodával uplynulo už dost času. Potkal jsem skvělé lidi a nastal čas se rozrůstat.

...po skvělý tým

V současné době najdete croblihu ve čtyřech provozovnách a chystáme se i do zahraničí.

Srdcovou záležitostí byla první pobočka na Bělehradské, kde jsem začínal takzvaně od píky. Druhá pobočka v Purkyňove ulici byla prvním pokusem o expanzi a povedla se nad očekávání dobře. Následovala Pobočka v Dejvicích, spolu s kontejnerem na Manifesto Anděl.

Sokolovská 17
Praha 8, 186 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: