Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
12
únor

Speciální valentýnské menu v Hard Rock Cafe Praha

Hard Rock Cafe

zpět na výpis akcí
 

Speciální Valentýnské menu obsahuje originální alkoholický shake i dokonalý steak.

Začátek:12. 02. 19
Konec:17. 02. 19
Čas:11:30 - 23:55
Kategorie: gastro|restaurace

Speciální valentýnská nabídka bude v Hard Rock Cafe Praha k dispozici od 12. února do 17. února 2019. Kromě nápoje Sweetheart Shake (což je vynikající kombinace vanilkové Absolut vodky, krémové vanilkové zmrzliny a čerstvé chuti jahod a citrónu) pro dva si v tomto období budete moci pochutnat také na Strip Steaku s krevetami. Tento 340g strip kořeněný grilovaný steak je podávaný s grilovanými krevetami a tradiční Scampi omáčkou. Jako příloha je ke steaku servírována sezónní zelenina a bramborová kaše.

Kromě Sweetheart Shake pro dva a Strip Steaku s krevetami nabídne Hard Rock Cafe Praha v období od 12. února do 17. února také valentýnské tříchodové menu skládající se z předkrmu, hlavního chodu a dezertu. V nabídce je samozřejmě také varianta pro vegetariány.

Hard Rock Cafe
Tel: +420 224 229 529
Malé náměstí 3
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

Doporučujeme vyzkoušet: