Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
07
června

Andělské pivobraní

Andělský pivovar

zpět na výpis akcí
 

Připojte se k nám na jedinečné setkání pěti spřátelených pražských pivovarů, kde budeme společně slavit lásku k pivu, dobrému jídlu.

Začátek:07. 06. 24
Konec:08. 06. 24
Cena:Zdarma
Čas:11:00 - 22:00
Kategorie: gastro|festivaly

Toto není jen obyčejný pivní festival, je to setkání přátel, rodin a všech, kdo si chtějí užít nezapomenutelný den plný chutí a radosti.

Místo: Dvůr Andělského pivovaru

Co Vás čeká?
Ochutnávka piv: Vychutnejte si bohatou nabídku piv od pěti spřátelených pražských pivovarů. Od klasických ležáků až po speciální řemeslná piva – máme něco pro každého.
Stylové pochoutky: K pivu patří dobré jídlo, a my to víme! Připravili jsme pro vás výběr stylových pochoutek, které dokonale doplní váš pivní zážitek.
Živá hudba: Těšte se na živé hudební vystoupení, které dodá celé akci nezapomenutelnou atmosféru.
Dětský koutek: Pro naše nejmenší návštěvníky máme připravený dětský koutek plný zábavy a her, aby si i oni užili den plný radosti.
Přijďte s rodinou a přáteli oslavit s námi krásu řemeslného piva a společně prožít den, na který jen tak nezapomenete. Těšíme se na vás u piva, jídla a tónů živé hudby.

Vstup zdarma!
Přidejte se k nám na Andělské Pivobraní a prožijte den plný piva, pochoutek, hudby a zábavy pro celou rodinu.

Andělský pivovar
Tel: 227 031 892
Lidická 337/30
Praha 5, 15000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: