Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
22
června

Veganské hody

Café Na půl cesty

zpět na výpis akcí
Tip

Těšíme se na vás na tradičních Veganských hodech v Centrálním parku Pankrác u Café Na půl cesty.

Datum:22. 06. 24
Cena:Zdarma
Čas:00:00 - 00:00
Kategorie: gastro|festivaly

Letos nás čeká bohatý přednáškový program a spousta veganského jídla. Koná se za každého počasí, bude velký stan!

DOPROVODNÝ PROGRAM:
Seznamovací piknik
11:00–⁠14:00 - Nemáte s kým vyrazit na Veganské hody? Nevadí! Přijďte na náš seznamovací piknik. Třeba na něm najdete ty správné parťáky či parťačky, se kterými vyrazíte ochutnávat dobroty od gastrostánků, nasávat informace na stáncích neziskovek a vzdělávat se na přednáškách! Stanoviště pikniku bude zřetelně označené.

Vegan Meetup in English
14:30–⁠16:30 - Are you a foreigner or just want to practice your English? Grab some food from the stall and join the English speaking meetup. The location will be marked.

Dětský vegan koutek
11:00–⁠16:00 - Místo pro setkávání rodičů s dětmi. Přijďte poznat další veganské rodiny, posdílet zkušenosti, radosti i strasti rodičovství. Pro děti budou připraveny zábavné herní aktivity.

Knižní SWAP a bazar
11:00–⁠18:00 - Máte přebytečné knihy s vegan nebo zvířeckoprávní tématikou? Princip je jednoduchý: přines knihu, odnes knihu. Pokud chcete knihu prodat, opatříme ji cenovkou. Až budete na odchodu, vyzvednete si buď peníze, nebo knihu zpět. Bude se odehrávat na stánku Očima zvířat.

Zvěte známé a kamarády, ať to stojí za to! 
Vstup zdarma.

Café Na půl cesty
Tel: 777913053
park Na Pankráci 1757
Praha 4, 14000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: