Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
13
února

Tuňákobraní

PRU58

zpět na výpis akcí
 

Vlastík z Rybí Šupiny před zraky přítomných zdolá rybu obřích rozměrů. Následně tým PRU58 připraví pokrmy nevídané čerstvosti.

Datum:13. 02. 24
Cena:1 890 Kč
Čas:18:00 - 22:30
Kategorie: gastro|restaurace

Hosté se mohou těšit na výtečné sashimi, které bude následovat opojné nigiri. Samozřejmě nesmí chybět tuňákové carpaccio, jenž se doslova rozplývá na jazyku. Další v pořadí je tatarák nasekaný před zraky všech. Výtečná chuť a konzistence. Nebude chybět oblíbené tataki, které vždy potěší. Jako hlavní chod se podává tuňákový steak. Výrazná chuť čerstvé ryby je nepřekonatelná. Navíc správně bouraná a podávaná ve dokonalém chuťovém doprovodu. Ideální kombinace v PRU58.

Cena na osobu činí 1890 CZK a lze na místě požádat o vinný doprovod. Možnost jak oslavit svátek zamilovaných jinak a se zážitkem.

PRU58
Tel: 606 980 612
Tusarova 58
Praha, 17000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: