Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: Dyzajn market, Hispánské Vánoce i Electro swing

doporučujeme | 12. 12. 2014

Víkendu budou vévodit hned dvě stylové akce – designSUPERMARKETDyzajn market.

stanek.jpg
Dyzajn market (foto: David Prouza
)

Páteční večer
Ochutnávku pravé balkánské hudby i kulinářských specialit nabídne Balkan Session ve Vinohradském pivovaru. Do Fora Karlín přijede s vánoční show legendární producent Paul van Dyk. Nejsilnější line-up v historii slibuje jedna z největších hardstylových akcí X-Massacre. A pokud vaše srdce bije v rytmu Electro swingu, běžte tančit do Café Nona.

Sobota
Dopoledne Snídejte šampaňské s režisérem Jakubem Kohákem a idea makerem Markem Prchalem. Netradiční vánoční atmosféru i dobroty jihoamerických zemí a Španělska přinesou Hispánské Vánoce. Na Václaváku zazpívají písně ze svérázné adaptace hry České Vánoce herci z divadla ABC. A diskotéku na bruslích Poxxoxo Roller Skate Disco si užijete v Podniku. 

CeskeVanoce.jpg
Z představení České Vánoce

Neděle
Neděli odstartujte Předvánočním brunchem v restauraci La Gare. Naposledy máte šanci vidět úspěšné italské filmy na MittelCinemaFestu v Kině Lucerna. Hledáte-li dárek pro potomka nebo jen máte rádi hračky, stavte se na trhu Česká hračka a řemeslo. A mozkové závity zahřejete na letošním Posledním pubquizu v Containallu. 

Pro děti
Unikátní prostor pro rodiny s dětmi Creative World se slavnostně otevře na Zličíně a vy můžete být u toho. Co dokážou koně, poznáte na jezdecké show Apassionata. Pokud máte doma bejbypankáče, vyvětrejte ho na křtu desky Kašpárka v rohlíku. A jestli vám přijde, že zábavy bylo dost, vezměte celou rodinu na poučný MuzeuM Market.

 
[newsletter/mag_new.jpg]

Vánoce, Vánoce přicházejí... A s nimi i 22 nových podniků
Silvestr 2014: Užijte si párty v oblacích nebo záplavě barev!
Přehled pražských čajoven, kde se krásně zahřejete
Buďte pod stromečkem za hvězdu... aneb jedinečné dárky
 

 

přehled článků

Vybrali jsme 10 nově otevřených podniků za rok 2020, které podle nás na pražské scéně nejvíc zazářily. Kolik z nich jste už navštívili a ochutnali?

Sbalte si svačinu do batůžku a jděte na čerstvý vzduch. Nechte se inspirovat místy v metropoli a okolí, která máme rádi v redakci CityBee.cz.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!