Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

přehled článků

Silvestr 2014: Užijte si párty v oblacích nebo záplavě barev!

zábava | 10. 12. 2014

Čím dál častěji kolem sebe slyším, že oslava dalšího roku se prostě musí přežít a žádná zábava z toho nekouká. Pár tipy, co jsem tenhle rok zas nasbírala, se vás ale budu snažit přesvědčit o opaku. Na obou březích Vltavy se totiž pro vás chystají párty, na který budete vzpomínat nejen v roce 2015!

Napsala: Mariana Kopecká

Dollarphotoclub_58649308.jpg


%C4%8D%C3%ADsla/red-01.jpgSilvestr na lodi, co vám neodpluje
Brázdit Vltavu na parníku v obložení sektu a chlebíčků zní možná fajnově, ale tahle loď, co kotvy nezvedá, bude poslední den v roce určitě o dost zábavnější! Na kultovním Bukanýru vás letos čeká ještě kultovnější DJ Tráva s exkluzivním tříhodinovým setem nebo legenda deep housu Roman Rai. Snad nemusím dodávat, že i tentokrát se pojede až do rána!

 

Silvestr na Houseboatu U Bukanýra

U Bukanýra House Boat Music Bar

31.12. 21:00


 

%C4%8D%C3%ADsla/blue-02.jpgOslava v rytmu swingu
Tenhle večírek sice nese jméno Nejnudnější Silvestr na světě i na Letné, ale nenechte se zmýlit. Pokud vám swing koluje v krvi, volba je letos jednoznačná! Za pulty se tentokrát postaví ti nejpovolanější – tedy The Prague Swingmasters a miláček z Radia 1 Strýček Míša. Skvěle zásobený bar je samozřejmostí!


 

%C4%8D%C3%ADsla/orange-03.jpgPárty s nejkrásnějším výhledem
Jestli se nebojíte výšek a chcete mít nejen Prahu, ale i všechny silvestrovský ohňostroje jako na dlani, ikona Žižkova je vám k službám! Na vrcholku televizní věže si opět můžete vybrat mezi restaurací a observatoří, tedy šestašedesáti nebo třiadevadesáti metry nad zemí. Litovat nebudete v žádném případě…

 

Silvestr v oblacích

Tower Park Praha

31.12. 19:00


 

%C4%8D%C3%ADsla/green-04.jpgVečer plný barev na Letné
Teprve nedávno vzkříšené centrum VýLetná si dalo na poslední párty v roce záležet. Pestrobarevný bude nejen výběr muzikantů a DJů, ale i všechno okolo – zažít tady můžete třeba unikátní fire show Tribo Fuego, to nejlepší z VJingu nebo i chuťovky v podobě UV artu a spray paintingu. Nuda na levém břehu zkrátka rozhodně nehrozí.

 

A Maze in Technicolour Party

Letná žije letnalive.cz

31.12. 19:00


 

%C4%8D%C3%ADsla/pink-05.jpgNetradiční procházka po barech
Pro ty, co na jednom místě nepostojí a chtějí nasát i trochu toho novoročního vzduchu, je populární pub crawl přímo v centru Prahy ideální volba. Do pětice podniků se můžete podívat spolu s dalšími třemi stovkami nadšenců z celého světa. A dámy pozor – podpatky si na tenhle stylový večírek radši neberte!

 

Silvestrovský Pub Crawl

Pub Crawl

31.12. 19:00


 

%C4%8D%C3%ADsla/purple-06.jpgBuďte filmovou hvězdou
Chtěli jste se obléct za Audrey Hepburn nebo Mortishu z Adamsovy rodiny, ale nikdy nebyla ta správná příležitost? Na Silevstra v La Loce můžete. Tahle párty slibuje neuvěřitelný dekorace, elektrizující atmosféru, fancy koktejly, DJs Tricky a Sebastiana Marwella i půlnoční exkluzivní ohňostroj.

 

Hollywood NYE

La Loca MUSIC BAR & LOUNGE

31.12. 19:30


 

%C4%8D%C3%ADsla/brown-07.jpgSilvestr v luxusu
Jestli už máte pitek u kámošů na chatě dost a radši chcete být poslední noc roku za dámy a elegány, zakotvěte v Cloud 9 baru na střeše Hiltonu. Narazíte tu na nejexkluzivnější oslavu, jakou si dokážete představit... multimediální show, soukromý ohňostroj, ledová zahrada, stylová hudba, gurmánský menu i překvápka.

 

SILVESTROVSKÁ VEČEŘĚ A PÁRTY V CLOUD 9

Cloud 9 sky bar & lounge

31.12. - 01.01.


 

champa.jpg


[vela.jpg]Přehled všech silvestrovských akcí najdete zde.

 

 

přehled článků

Vybrali jsme 10 nově otevřených podniků za rok 2020, které podle nás na pražské scéně nejvíc zazářily. Kolik z nich jste už navštívili a ochutnali?

Sbalte si svačinu do batůžku a jděte na čerstvý vzduch. Nechte se inspirovat místy v metropoli a okolí, která máme rádi v redakci CityBee.cz.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!