Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: Restaurant Day, Dvorkový blešák i Tři sestry open air

doporučujeme | 16. 5. 2014

Otevřete si v sobotu jednodenní restauraci na ulici, doma nebo v parku na dece v rámci Restaurant Day.

[restaurant%281%29.jpg]
Restaurant Day

Páteční večer
Český pivní festival vám nabídne (nejen v pátek) nejlepší kousky z našich pivovarů i dobroty od řezníků a kuchařů. Dáváte-li přednost rockové muzice, zamiřte do Braníků na narozeninový večírek (rozuměj dvoudenní open air festival) Tří sester. A pro všechny vášnivé tanečníky je tu Latino Show of the Year nebo hudební nářez Night with Johnny Kelvin kombinující dýdžejování s operním zpěvem.

Sobota
Na Bike Festivalu si můžete vyjet na projížďku s olympioničkou Evou Samkovou. Praha 6 díky Dvorkovému blešímu trhu ožije blešáky i bistry a v kulturní sportovně Radlická 125 si v rámci Pop Marketu pořídíte vše z městské módy i kultury. Ve Žlutých lázních si můžete na Surfové párty vyzkoušet všechny "boardy" i speedminton a pak zůstat na mejdan. A nebo vyrazte do O2 areny na hudební festival 20 Years Amway Czech Rep.

[long.jpg]
Surfová párty (Žluté lázně)

Neděle
O komiksu i zajímavých knížkách se dozvíte na literárním festivalu Svět knihy  (probíhá celý víkend). Den Prahy 1 v divadlech ABC a Rokoko si užijete díky výstavě karikatur i prohlídkám zákulisí a zkoušení divadelních kostýmů. Máte-li rádi operu i pohádky, nic vás nepotěší víc než přenos Popelky z Metropolitní opery v New Yorku.

Pro děti
Děcka vezměte o víkendu sportovat! Ve Kbelích je čekají Závody koloběžek, odrážedel, kol a kočárků, na Čerňáku si zajezdí na bruslích díky In-line dni Prahy 14 a celá rodina si pak zahází na rodinném turnaji Pétanque aneb Koulíme to s ženami. O dobrém jídle se dozvědí na Food Revolution Day v Holešovicích.

Díky CityBee a mTicket se můžete na muzikál Antoinetta vypravit jen za 390,- Kč. Kupte si voucher, na pokladně divadla Hybernia Vám ho vymění za libovolný volný lístek na představení v termínech do 14. 6.


NAŠE AKTUÁLNÍ ČLÁNKY:[ovladaci_prvky/mag.jpg]
Tucet nových podniků: kavárny, bunkr i obchod plný botasek
Proč Praha tančí argentinské tango ... a jak na něj
Na co do kina: Godzilla slaví šedesátiny, Allan Karlsson stovku
Kam vyrazit v květnu v Praze zadarmo?
 Nevybrali jste si? Podívejte se na všechny akce na CityBee!
 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!