Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: Magic & Wine show, Tim Burton a otevřený Pražský hrad

doporučujeme | 28. 3. 2014

Na Electronics Beats už se nedostanete, zato ženský nový cirkus Fun Fatale a výstava filmů, fotek, skic a loutek Tima Burtona  je k mání!

[burton2.jpg]
Foto: Tim Burton a jeho svět

Páteční večer
Milovníci komických představení se pobaví na Stand up comedy Michaela Winslowa alias seržanta Jonese z Policejní akademie, fanoušci netradičních akcí se vypraví na spojení magie, pohybu, světel a vína Wine & Magic show  do pivovaru Staropramen a vášniví tanečníci se rozvlní na Smím prosit? v kulturní sportovně Radlická i hudební a světelné show Booka Shade v Roxy.

Sobota
Až si vyzkoušíte led mistrů světa a nakouknete do slávistické šatny na Bruslení v O2 areně, která slaví 10 let od otevření, zajezdíte si na orientačním cyklistickém závodě Road Adventure a prošmejdíte Pražský hrad na Dni otevřených dvěří, vydejte se na zahajovací večer festivalu nezávislé kultury Lunchmeat nebo na hiphopové vystoupení Majkla Spirita do SaSaZu.

[fun222.jpg]
Foto: Vojtěch Brtnický

Neděle
Víkend zakončete během s olympioniky Ondřejem Synkem a Petrem Koukalem na Sportujte s námi pro dobrou věc, mezinárodní taneční přehlídce Ethnodance, jazzovým festivalem Mladí Ladí Jazz nebo koncertem elektronické senzace z Toronta The Birthday Massacre

Pro děti
Děcka vytáhněte na zahájení sezóny v Zoo, největší soutěž ve skládání puzzlí Puzzlemánii, hravé odpoledne s filmem Báječný svět vynálezů do Aera nebo je nechte vyzkoušet si dabing.

[banner_citybeecopia.jpg]


[ovladaci_prvky/mag.jpg]NAŠE AKTUÁLNÍ ČLÁNKY:
Majáles - revoluční zážitek už 30. dubna
Jaro není jen o chřestu. Labužníci jedí smrže!
Příručka pro návštěvníky Febiofestu: Kam na jídlo, kam na kafe?
Do kina: Originální Burton, oholený Phoenix a skvělý Wajda
 Nevybrali jste si? Podívejte se na všechny akce na CityBee!


 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!