Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: Praha se nevzdala a v žilách jí zas koluje nejen pivo

gastro | 7. 6. 2013

Kvůli situaci nejen v Praze, ale v celé ČR je mnoho akcí zrušeno, nebo přesunuto
 

I tak zbývají možnosti, kam o víkendu vyrazit. Přesto raději sledujte počasí. Amatérské závody v bruslení nebo akce Na kole dětem možná změní trasu, nebo se přesunou. Stejně tak Sousedská slavnost Praha 10 se při dešti přesune do Strašnického divadla.

V suchu zůstanete na výstavě Praha, láska na první pohledKdyž ne sluníčkem, spravte si náladu jídlem a pitím na Žižkovském pivobraní  Festivalu středomořských chutí a vůní

Chlapi se vyřádí na oslavě 110 let Harley Davidson, ženské na DJkách robotech v Crossu a všichni dohromady na Reebok Wellness Marathonu!

[birthday_480x350%281%29.jpg]

Vezměte si do tepla tablet, netbook nebo chytrý telefon a začtěte se:
Jsme s vámi rok! Co hýbalo Prahou? Náplavka, Krymská i kontejnery...
Na co do kina? Vesmírná a alkoholová temnota na stříbrném plátně

Vaše CityBee

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!