Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Víkend naslepo s festivaly zadarmo i za peníze

kultura | 10. 5. 2013

Na Pink ještě lístky seženete, na Maraton jen těžko a na začátek Pražského jara vůbec.

Pražské jaro si můžete vynahradit a zajít na Mou Vlast alespoň na Vyšehrad. V pátek se nabuďte na celý víkend jarními bylinkami a řádně posilnění pak možná vydržíte několikahodinové fronty na korunovační klenoty nebo třídenní bouldering.

Doporučujeme taky vyrazit naslepo do Kina Aero, kde vás překvapí filmy hned osmkrát. Na festivalu Zlomvaz jsou už některá představení vyprodaná, takže abyste nebyli zklamaní, na Free festu Trója vstupné nikdo neřeší. 

Děti zabavte výrobou indiánského kostýmu a exkurzí do Astronomického ústavu. Nebo běžte všichni společně na rodinné představení Vidím nevidím do Národního!Do Aera naslepo, články čtěte s očima otevřenýma:
Běhejte bosí a hrajte volejbal o zeď - hlavně netradičně!
Divadlo v Dlouhé uvádí Slečnu Jairovou. Nafotili jsme generálku
Víte, které místo v Praze se za posledních 10 dní nejvíc změnilo?

Vaše CityBee

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!