Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Víkend začíná, tančete s ohněm a vyražte na Tona Stana

kultura | 19. 4. 2013

Ačkoliv v pátek končí Festival spisovatelů, jiné senzační akce naopak začínají! 

Od pátku se o vaši přízeň budou rvát taneční filmyFestival Evolution v čele s biopotravinami i výstava legendárního fotografa Tono Stana

V sobotu vytáhněte děti do lanového centra nebo na Velkou jarní cyklojízdu. Pobavte se na moderním trhu Le Market v centru Prahy, v některém hudebním obchůdku  nebo na multižánrovém studentském festivalu Apríles ve Stromovce. Večer pak zamiřte na rozjařený koncert španělských Ska-P či do tančírny ve stylu amerických večírků 50. let.

V neděli vyrazte ven! Vydejte se na workshop tance s ohněm (bude taky v sobotu) nebo na intenzivní kurz jízdy na kolečkových bruslích. Protože, co se tam naučíte, to v létě venku uplatníte a všechny svým umem okouzlíte.

newsletter/tono-stano.jpg
Fotografie z výstavy "Moje barvy" od Tona Stana
 

Vaše CityBee!



 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Světelné parky se už brzy rozsvítí na různých místech po Praze – v Letňanech, v zoo, ve Žlutých lázních a na dalších místech.

Udělejte si čas na pořádnou snídani. Našli jsme pro vás tři super podniky v centru a dalších sedm různě po městě, kde si po ránu zaručeně pochutnáte.