Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Papež nebo Patrik? O víkendu jasná volba...

gastro | 15. 3. 2013

Víkend patří hlavně svatému Patrikovi!
 

S Patrikem souvisí nabídka Irských specialit, ale nezapomeňte na tradiční české velikonoční trhy a jarmarky, které o víkendu startují! Máte také poslední šanci pochutnat si na Vegetfestu, který končí v neděli, a pak ho zapít na túře po nejlepších pražských barech

V pátek začíná alžírská výstava v Českém centru, ale hned čtyři výstavy o vikendu končí. Bude se taky slavit indický svátek příchodu jara Hólí. Ujít by vám nemělo ani páteční otevření nového klubu Freemasonic  nebo mezinárodní soutěž v breakdance.

Sport vezmeme netradičně. Proběhne totiž workshop spojující fyzické divadlo a korejské bojové umění a také Hatha jógový workshop. O víkendu mají na zábavu právo i děti - vezměte je do opravdové cirkusové dílny nebo v neděli muzicírovat do Kafé Kakao.


Zelené pivo je určitě inspirativní. Naše články ale také:
Praha - kuřáků ráj? Pět restaurací, kde to neplatí
Do Hong Kongu má cenu jet i na 72 hodin!
"Naší Praze chybí ohleduplnost a vstřícnost," říkají (bra)Tři v tricku  

Vaše CityBee

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!