Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Víkend pro děti: Lokomotivy, komety nebo kašpárek?

doporučujeme | 18. 11. 2016

Čemu dají vaše děti přednost? Parní lokomotivě, vesmírné kometě nebo zábavnému kašpárkovi? Nadcházející víkend nabídne vše. Posíláme vám další CityBeekend pro rodiny s dětmi. Pokud ho chcete pravidelně dostávat emailem, zaregistrujte se u nás. (Je to samozřejmě zdarma.)

clanky4/Hamleys.png 

Pražské hračkářství Hamleys je největší svého druhu v Evropě.

KAM VYRAZIT V SoBoTU

Hned dopoledne se můžete v Planetáriu vydat na dobrodružnou výpravu až za hranice naší Země a poznat tajuplný svět komet (pro děti 4+). Tvořivého ducha a šikovné ruce budete potřebovat k výrobě jednoduchých šperků z molitanu a textilu (pro děti 5+) nebo svíček z pravého včelího vosku (bez omezení věku). Tatínkové a dědečci by v sobotu rozhodně neměli minout Smíchov, kde budou zdarma k vidění parní lokomotivy, parní válec i stará nákladní auta.

[reklama2/Hamleys1610_citybee580x150_1107.jpg]  

A co NEDěLE?

Chcete-li si udělat alespoň krátký výlet, zavítejte na Chvalský zámek, kde máte poslední příležitost prohlédnout si pohádkový svět, ve kterém žijí Jů, Hele a Muf. Alespoň obrazně můžete cestovat i v Divadle v Celetné, kde se dopoledne odehraje loutkové představení Norská pohádka (pro děti 3+). A do pravěku se můžete hravě přenést v dinoparku na střeše obchodního centra Harfa. Po celý listopad platí děti vstupné jen 10 korun. O odpolední program se postarají v Galerii Rudolfinum - na workshopu pro děti budou grafické tablety, ale i boxovací pytel.

[reklama2/banner_prodeti_small.jpg]  

Extra tip - Říše loutek

Loutkoherecká divadelní společnost brzy oslaví již 100. narozeniny. Na repertoáru mají klasické pohádky jako O pejskovi a kočičce nebo O nezbedných kůzlátkách, nově také dvě vánoční představení. Hrají pouze o víkendech vždy ve 14 a v 16 hodin, pohádky jsou vesměs po děti starší 3 nebo 4 let. Hlediště je vybaveno unikátními sedačkami, které lze nastavit do několika úrovní, podle výšky dětského diváka. Říši loutek najdete co by kamen dohodil od pražského magistrátu.

clanky4/kasparek-v-pekle-2.jpg

přehled článků

Darujte univerzální voucher, ať si každý může vybrat svůj oblíbený příběh! Bude to úniková hra na motivy Star Wars, Titanicu, Saw, Freddy Krueger, nebo Márnice?

Vezmeme vás na ty nejlepší vánoční trhy, ochutnáte tradiční i netradiční vánoční speciality, nakoupíte ekodárky, zajdete na mikulášskou... Tady je předvánoční nadílka těch nejlepších prosincových akcí zdarma.

Vybrali jsme pro vás 11 nejzajímavějších saun v Praze. Kdy mají otevřeno? Kolik stojí vstup? Kde nabízejí něco navíc? Vše najdete v jednom přehledném článku. A pokud byste si nevybrali, máme pro vás jedno mrazivé překvapení na závěr...