Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
 
Tip

Výstava představuje několik desítek stavebních záměrů, které mohou výrazným způsobem změniit tvář Prahy v následujících letech.

Začátek:05. 03. 18
Konec:04. 05. 18
Čas:09:00 - 21:00
Kategorie: kultura|galerie, ostatní, poznání| muzea, po praze, památky, ostatní

Jde o projekty různých velikostí, na různých místech, v různých stádiích přípravy. Od prvních nápadů přes záměry v procesu projektové přípravy po ty, které se v těchto dnech právě dokončují na staveništích.

Speciální pozornost pak budeme v rámci pravidelného programu věnovat právě nevyužívaným lokalitám. Od obnovy přírody na březích Vltavy kolem Císařského ostrova přes plány na vznik městských čtvrtí na bývalých nádraží až po vize nových center kultury a vzdělávání; záměry na využití transformačních ploch mohou být různorodé, jako jsou tato místa různorodá sama o sobě, jedno však dnes mají společné – čekají na naši pozornost. 

CAMP – Centrum archi...
Tel:
Vyšehradská 54
Praha 2
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: