Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
22
duben

COLLABxSIGNATURE

Vnitroblock

zpět na výpis akcí
 

Devatenáct studentů a úkol vytvořit nositelnou kolekci s důrazem na dobře zvolené materiál.

Datum:22. 04. 18
Čas:18:00 - 22:00
Kategorie: lifestyle|Móda

Přecpané šatní skříně školními abstraktními modely a obavy z budoucí kariéry. Stejně jako na mnohých dalších školách i studentům návrhářství vždy nejvíce chybí zkušenosti a styk s realitou. Proto se SIGNATURE store & cafe a Vyšší odborná škola oděvního návrhářství rozhodli připravit začínajícím designérům životní zkoušku – kolekci COLLABxSIGNATURE.

Devatenáct studentů a úkol vytvořit nositelnou kolekci s důrazem na dobře zvolené materiály, přesné technologie a poutavé detaily tak, aby výsledek zazářil nejen na přehlídkovém mole, ale i venku na ulici. Po tom, co všichni studenti po nesčetně konzultacích a hodinách probdělých nocí nad šicími stroji představili své výsledky, bylo vybráno deset nejlepších, kteří budou své modely prezentovat a nabídnout k prodeji.

Všichni tito šťastlivci budou rádi, když je 22.2. podpoříte a přijdete na event spojený s touto prezentací. Těšit se můžete na představení mladé tvorby, jídlo, pití a skvělou muziku.

Vnitroblock
Tel:
Tusarova 791/31
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Není zapotřebí žádných drahých přímořských dovolených, k naprosté spokojenosti stačí se v podvečer posadit na lavičku a poslechnout jazzový koncert, shlédnout film pod hvězdami nebo si jít zatančit. Přinášíme 21 důvodů, proč vybalit kufry a zůstat v červenci v Praze.

Doporučujeme vyzkoušet: