Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
22
duben

COLLABxSIGNATURE

Vnitroblock

zpět na výpis akcí
 

Devatenáct studentů a úkol vytvořit nositelnou kolekci s důrazem na dobře zvolené materiál.

Datum:22. 04. 18
Čas:18:00 - 22:00
Kategorie: lifestyle|Móda

Přecpané šatní skříně školními abstraktními modely a obavy z budoucí kariéry. Stejně jako na mnohých dalších školách i studentům návrhářství vždy nejvíce chybí zkušenosti a styk s realitou. Proto se SIGNATURE store & cafe a Vyšší odborná škola oděvního návrhářství rozhodli připravit začínajícím designérům životní zkoušku – kolekci COLLABxSIGNATURE.

Devatenáct studentů a úkol vytvořit nositelnou kolekci s důrazem na dobře zvolené materiály, přesné technologie a poutavé detaily tak, aby výsledek zazářil nejen na přehlídkovém mole, ale i venku na ulici. Po tom, co všichni studenti po nesčetně konzultacích a hodinách probdělých nocí nad šicími stroji představili své výsledky, bylo vybráno deset nejlepších, kteří budou své modely prezentovat a nabídnout k prodeji.

Všichni tito šťastlivci budou rádi, když je 22.2. podpoříte a přijdete na event spojený s touto prezentací. Těšit se můžete na představení mladé tvorby, jídlo, pití a skvělou muziku.

Vnitroblock
Tel:
Tusarova 791/31
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

Doporučujeme vyzkoušet: