Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
27
května

Poupění Strýt tyjátr

HaFstudio

zpět na výpis akcí
 

Osmý ročník festivalu dětských divadel

Datum:27. 05. 17
Cena:Zdarma
Čas:10:00 - 21:00
Kategorie: pro děti|Divadlo, Hry, Zábava

Cílem našeho festivalu je dát prostor všem dětem a dětským divákům ukázat směr, vzbudit v nich zájem o podobnou činnost, předvést, že jejich přání nemusí být nedosažitelná.

Naší snahou je vytvořit ostrov bez bariér, které stále dělí naší společnost na více a méně šťastnější. Podporujeme také mezigenerační dialog. V rámci festivalu ponese název “Babička a dědeček –forevrjang”, kdy jsou do programu zahrnuty představení seniorů. 
Babičky a dědečkové soutěží společně s vnoučátky.

Smyslem festivalu není předvést úroveň a vyspělost dramatických souborů, ale pobavit a potěšit diváka, a to především dětského. Festival je veden v duchu pouličních divadel, celá atmosféra bude tvořena i ostatním programem jako jakási „divadelní pouť„.

Účinkující jsou především děti.

Součástí festivalu je i velmi zajímavý doprovodný program, který nabízí zábavu na celý den.

HaFstudio
Tel: 603181001
Kampa
Praha 1
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: