Tentokrát se Šípkovou Růženkou a květinami
Půvabná princezna Šípková Růženka vás v sobotu 6. května 2017 mezi 10. a 16. hodinou provede Chvalským zámkem, interaktivní výstavou pro děti Květina i výstavou Poezie české krajiny. Zasoutěžíte si, vystoupáte i na zámeckou půdu a vyzkoušíte si, jak se budí princezny!
Prohlídka trvá 40 min., začíná vždy v celou hodinu, je třeba rezervace času na tel. 281 860 130. Poslední prohlídka v 15 hod. Po skončení prohlídky můžete ještě na zámku zůstat, jak dlouho chcete a tvořit si, až do 17 hod.
Také by tě mohlo zajímat:
Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.