Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
01
dubna

PEŘÍČKOVÝ DEN NA STAROMĚSTSKÉM NÁMĚSTÍ

Pomozte dětem

zpět na výpis akcí
 
 

V sobotu 1. 4. 2017 od 13 do 19 hodin na Staroměstském náměstí v Praze proběhne akce na podporu celorepublikové sbírky Peříčkový týden.

Datum:01. 04. 17
Cena:Zdarma
Čas:13:00 - 19:00
Kategorie: pro děti|Kultura, Benefiční

Hlavní myšlenkou celého dne je "Najděte to v sobě a přijďte s námi pomáhat". V rámci Peříčkového dne si budete moci pořídit peříčkovou brož, symbol Peříčkového týdne, za příspěvek do sbírky Pomozte dětem a je připraven bohatý program.

Celou akci moderuje Jakub Voříšek a určitě uvidíte naši patronku Marušku Doležalovou. Vystoupí Václav Tobrman a Jan Roušar s Živým jukeboxem. Dorazí kouzelník Jirka Hadaš. Zazpívá youtuberka Veronika Spurná a potkáte se ještě s jedním youtuberem, a to Jakubem Smrekem FREESCOOTEM. Uvidíte vystoupení z muzikálu Ferda Mravenec a písničkáře a harmonikáře Petra Lüftnera. Můžete se těšit na show Sámera Issy s kapelou a na vystoupení zpěvačky a textařky Patricie s jejím novým projektem VESNA.

Mimo hlavní pódium se můžete těšit na setkání s Kuřetem a postavičkami z večerníčků, na malování na obličej a soutěže pro děti s cenami od ČT Déčko.

Pomozte dětem
Tel: 227 217 215
Staroměstské náměstí
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: