Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
27
května

CineBenelux 2014

Kino Lucerna

zpět na výpis akcí
 

Kino Lucerna v Praze zve diváky na ozvěny druhého ročníku filmové přehlídky CineBenelux. 

Začátek:27. 05. 14
Konec:31. 05. 14
Cena:100 Kč
Čas:18:30 - 20:00
Kategorie: kultura|kina

CineBenelux přináší českému divákovi současné i archivní snímky z oblasti Beneluxu – tedy Belgie, Nizozemí a Lucemburska. V rámci ozvěn festivalu bude v kině Lucerna představena celá festivalová sekce Film News, která představí 5 novinek této u nás málo známé kinematografie.

Sekce Film News
V českých kinech se jen zřídkakdy setkáváme s filmy z námi sledované oblasti. Proto se pokusíme divákům nabídnout co nejrozmanitější výběr ze snímků natočených v posledním roce. Pro letošek se jedná především o osudové bluegrassové melodrama Broken Circle Breakdown Felixe van Groeningena (nominace na Oscara za nejlepší neanglicky mluvený film), mysteriózní a v Cannes bodující Borgman Alexe van Varmerdama či černohumorný snímek Ve jménu syna uvedený loni v Karlových Varech.

Vstupné na festival je 100 Kč. Všechny filmy budou uvedeny s českými a anglickými titulky.

Program nalezete zde.

Kino Lucerna
Tel: 736431503
Vodičkova 704/36
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: