Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
10
prosince

Umisťovací výstava koček

Gabriel Loci

zpět na výpis akcí
 

Umísťovací výstava koček se koná v neděli 10. prosince 2023 od 11 do 17 hodin v krásných prostorách Kláštera sv. Gabriela.

Datum:10. 12. 23
Čas:11:00 - 17:00
Kategorie: poznání|fauna a flora

Umísťovací výstava koček je určena pro malé i velké návštěvníky, kteří mají rádi kočky. Na nový domov se zde budou těšit naše koťata a kočičky, které budou vyhlížet hodné lidi, kteří si je adoptují. Přímo z výstavy si tedy návštěvníci budou moci odnést kočičku a poskytnout jí svůj domov a své srdce. Kočičku předáváme vždy po podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku. Adopční poplatek má charitativní účel a je použit na další kočičky, které potřebují naší péči.
Na výstavě si budeme povídat o kočičkách a budeme zájemcům radit, jak se o kočičky starat.

Na výstavě budeme prodávat také své rukodělné výrobky a další zboží v našem charitativním bazaru. Máme krásná originální batikovaná trička, pletené a háčkované výrobky, bižuterii, keramiku, polštářky a drobné ručně šité výrobky.
Výtěžek z prodeje rukodělných výrobků a zboží v charitativním bazaru bude použit na veterinární péči a krmivo pro kočky Spolku na ochranu zvířat Dobříšsko, z.s..
Přijďte si společně s námi užít hezký kočičí den.
Naše kočičky a my se na vás moc těšíme.

Gabriel Loci
Tel: 602 506 507
Holečkova 106/10
Praha, 15000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: