Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
09
listopadu

Prague Music Week

Futurum Music Bar

zpět na výpis akcí
 
Tip

Prague Music Week je akce, která spojuje hudební umělce, profesionály a nadšence z celého světa.

Začátek:09. 11. 23
Konec:11. 11. 23
Čas:10:00 - 22:00
Kategorie: kultura|koncerty, ostatní, hudba poznání| ostatní,

Prague Music Week je třídenní hudební událost, která slouží jako platforma pro propojení hudebních umělců, profesionálů, ale stejně tak nabídne zajímavý program milovníkům hudby z celého světa.

Vychází ze spojení ověřených funkčních konceptů s novinkami, které u nás zatím chybí. Navazuje na úspěšné hudební konference Nouvelle Prague a Beats Evolution Conference. Tyto koncepty obohacuje o doposud opomíjená témata (např. environmentální problémy v hudbě) nebo o veletrh hudební techniky a technologických inovací. Prague Music Week nabídne bohatý program s koncerty českých i zahraničních kapel a konferencí s panely, prezentacemi a workshopy, kde se bude diskutovat o aktuálních tématech hudebního průmyslu. Dále poskytne prostor pro networking mezi umělci a profesionály a zároveň představí veletrh s prezentací firem působících v hudebním odvětví.

Futurum Music Bar
Tel: 257328571
Zborovská 7
Praha 5 Smíchov, 15500
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: